Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування – учасники вебінару «Стиль мислення сучасного управлінця»

12 жовтня Києво-Могилянською Бізнес-Школою [kmbs] було організовано та проведено вебінар на тему: «Стиль мислення сучасного управлінця». Серед учасників онлайн-події традиційно були і науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

Відомо, що сьогоднішній рівень викликів вимагає якісно нових та інакших рішень, аніж ще 5 років тому. Але для генерування потрібне відповідне мислення управлінця, бо саме у нього «між вухами» вони народжуються. Тож яким саме має бути це мислення? Відповідь на означене запитання звучало на зустрічі MBA Pre-start meeting від Едуарда Мальцева.

Ключові аспекти спікера вебінару висвітлювали наступні питання:

• чому управлінцю необхідно володіти різними типами мислення (поміж ними – системним, стратегічним та гуманітарним) та що саме виникає на їх перетині,
  • як формувати сенси для себе, команди та компанії і чому це є одним із найголовніших завдань керівника,
  • яке місце у мисленні управлінця відведено сучасним технологіям і до чого тут рефлексія.

Лише розвиваючи власне мислення, управлінець здатен змінювати свою компанію та системи, частиною яких вона є.

Захід виявився насиченим, цікавим і корисним. Дякуючи організаторам і сучасним технічним можливостям, нині для широкого загалу є доступною участь в подібних інформаційних заходах.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування