Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у Всеукраїнському онлайн - форумі «Освіта. Бізнес. Держава». Співробітництво заради добробуту»

16 червня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяли участь в онлайн-форумі на тему: «Освіта. Бізнес. Держава. Співробітництво заради добробуту». Організаторами заходу виступили: освітня платформа «4 PEOPLE» та ВГО «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій».

Мета заходу – окреслення пріоритетних напрямів розвитку партнерства «освіта-бізнес-держава», активізація співпраці ЗВО та суб’єктів бізнесу.

Ключові питання, які розглядалися та обговорювалися в рамках форуму:

– основні вектори співпраці освіти, бізнесу, держави в умовах сучасних глобальних викликів;

– моделі взаємодії університетів з бізнесом. Особливості створення інноваційних центрів на базі університетів;

– основні напрями співпраці молоді та бізнесу. Український пакт заради молоді;

– започаткування знань щодо кар’єрного розвитку у закладах вищої освіти;

– IT-бізнес та IT-освіта: вектори співпраці;

– форми підтримки ініціатив щодо співпраці університетів, шкіл і бізнесу;

– новітні тренди в процесах навчання і розвитку персоналу;

– університети та бізнес: міжнародний досвід співпраці. Міжнародне співробітництво: комунікації̈, проєкти, мобільність;

– основні вимоги бізнес-середовища до сучасної освіти;

– успішні кейси університетів у напрямі співробітництва: освіта, бізнес, держава.

Головними спікерами заходу стали:

1. Юрій Мацик – директор директорату розвитку цифрової інфраструктури Міністерства цифрової трансформації України.

2. Тетяна Нанаєва – Голова Експертно-консультативного комітету з цифрових технологій в освіті при Міністерстві освіти і науки України.

3. Тарас Деркач – Координатор Career Hub.

4. Галина Коломоєць – начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

5. Сергій Єрохін – ректор Національної академії управління, доктор економічних наук, професор, почесний доктор Брюссельського Вільного університету підприємницьких наук і технологій.

6. Олександр Петров – проректор з  науково-педагогічної роботи та організації освітнього процесу, доктор технічних наук, Вінницький національний технічний університет.

7. Ігор Бондар – перший проректор Київського національного університету культури і мистецтв, український вчений у галузі мистецтва та дизайну, доцент, заслужений працівник культури, декан факультету дизайну і реклами.

8. Фейчер Оксана – викладач Academy of Business Society and Engineering, Sweden.

9. Максим Почебут – віце-президент Асоціації «ІТ України» з питань освіти, директор з розвитку ресурсів в EPAM Ukraine.

10. Євген Сакало – координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент.

Захід виявився досить насиченим, цікавим і корисним. Під час форуму кожен його учасник отримав для себе відповіді на поставлені запитання, занотував ключові ідеї, отримав інформацію щодо пріоритетних напрямів розвитку партнерства «освіта-бізнес-держава» й активізації співпраці ЗВО та суб’єктів бізнесу.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС