Вітаємо фінансистів – переможців Агрополітичних дебатів–2021 на рівні факультету!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає учасників Агрополітичних дебатів–2021 від спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» в межах факультету економіки і підприємництва з почесно зайнятими ІІ та ІІІ місцями:

ІІ місце – Олексій Кісілєнко (21-ф);

ІІІ місце – Анастасія Вовчанська (11 к-ф).

Тема для дискусії фінансистам (методом жеребкування) випала нелегка: «Сільський розвиток: акцент на інших сферах економіки, наприклад туризму – про що майбутнє».

І хоча зустріч проходила в онлайн форматі, на платформі Zoom, студенти впевнено представили не тільки свою позицію, а й гідно відповідали на поставлені питання.

Пишаємось здобутками вихованців! Саме за допомогою таких конкурсів студенти відпрацьовують логічне та критичне мислення, комунікативну культуру та навички публічного виступу.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування бажає Олексію та Анастасії перемоги в другому турі Агрополітичних дебатів!!!!!