Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

Захист кваліфікаційцної роботи - підсумковий етап навчального процесу здобувача освіти другого (магістерського) рівня. Під час написання роботи студент використовує увесь спектр набутих під час навчання компетентностей і професійних навичок, а під час публічного захисту - доводить відповідність наявних у нього знань і вмінь визначеним програмним результатам.

Цьогоріч випускники спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" продемонстрували високий рівень фахових знань, а виконані та представлені на розгляд екзаменаційної комісії роботи охоплювали увесь широкий спектр спеціальності. Враховуючи карантинні обмеження, захист проходив в онлайн форматі, однак це не завадило магістрам гідно представити результати своєї праці.

Вітаємо магістрів з успішним проходженням останнього етапу їхнього навчання! Тепер - лише вперед, наполегливо та цілеспрямовано підкорювати найвищі професійні вершини!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування