Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» серед студентів 3 курсу факультету економіки і підприємництва УНУС.

Оцінювала результати олімпіади комісія у складі завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування професора Петра Бечка (голова комісії), доцентів Петра Боровика та Наталії Бондаренко, а також старшого викладача Наталії Гвоздєй.

За результатами проведеної олімпіади з дисципліни «Фінанси» І місце зайняла студентка 31-ф групи Аліна Баліцька, ІІ місце – Марина Мартиненко (31-ф група), ІІІ місце – Дар`я Колюча (31-ф група).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Петро Боровик, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування