Меню
Остання редакція: 11 листопада 2020

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Страхування» та «Фінанси»

04-05 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва, відповідно до наказу Міністерства освіта і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2020–2021 навчальному році», відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін «Страхування» та «Фінанси». У заході взяли участь студенти четвертого та першого курсу скороченого терміну навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Олімпіада була проведена у дистанційній формі на платформах Zoom і Moodle, передбачала два блоки завдань з навчальної дисципліни «Страхування» та «Фінанси»: І – тестові завдання; ІІ – ситуаційні задачі.

За рішенням голови комісії к.е.н., доцента Олени Прокопчук та її членів: доцентів Сергія Колотухи, Богдана Гузара, Юлії Улянич визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»:

І місце – Наталія Сьомко (41-ф група);

ІІ місце – Андрій Бондар (41-ф група);

ІІІ місце – Аліна Євич  (41-ф група).

За рішенням голови комісії к.е.н., ст. викладача Світлани Пташник та її членів доцентів Катерини Мельник, Наталії Бондаренко, Олександра Транченка визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси»:

І місце – Анастасія Янюк (11-кф), Анастасія Вовчанська (11-кф);

ІІ місце – Аліна Коваленко (11-кф);

ІІІ місце – Інна Ревенко (11-кф).

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади!