Вітаємо переможців конкурсу есе «Фінансова грамотність в моєму житті»

У рамках святкування Тижня факультету економіки і підприємництва та тижня GlobalMoneyWeek – 21 на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проведено конкурс есе на тему «Фінансова грамотність в моєму житті» (Financial literacy in my life).

На конкурс студенти готували українською мовою короткі роздуми на заявлену тематику, обсягом до однієї сторінки формату А4. Серед багатьох напрацювань викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було виділено сім найкращих есе і нагороджено їх авторів:

І місце – Олександр Волошин (31-ф група);

ІІ місце – Вікторія Шмакова (11 м-ф);

Дмитро Крюков (11-ф група);

Вікторія Заярна (11-ф група);

ІІІ місце – Анастасія Туриця (11-кф група);

Яна Кулібаба (31-ф група);

Ольга Власюк (11-кф).

Колектив кафедри вітає переможців і дякує всім учасникам за участь! Бажаємо яскравих наукових звершень у подальших дослідженнях!!!!!

@GlobalMoneyWeek

#GlobalMoneyWeek2021