Вітаємо з нагородою!
![](assets/cache/images/2021/gramota-oleni-todorivni/320x-191906376_520745812639476_2981054490832131534_n.657.jpeg)
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає завідувача Олену Тодорівну Прокопчук з отриманою подякою міського голови за значний внесок у розвиток аграрної науки, активну наукову діяльність, досягнуті успіхи та з нагоди Дня науки!
Зичимо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійної інтуїції, життєвої енергії, добробуту, сил і наснаги, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!
Дякуємо за працю!
З повагою колектив кафедри