Вітаємо з нагородою!
![](assets/cache/images/2022/nagor-den-nauki/320x-img-15f19e8685cd2ef25b9e79b3b1bf9dda-v.657.jpeg)
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає завідувачку кафедри, докторку економічних наук, доцентку Олену ПРОКОПЧУК з почесною нагородою - грамотою Уманського національного університету садівництва "За значні наукові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти та з нагоди Дня науки"!
Ваш приклад натхненної наукової діяльності надихає нас на активні наукові пошуки, а втілені наукові розробки та пропозиції знайшли позитивний відгук серед практиків фінансової сфери.
Зичимо Вам мирного неба, натхненної праці і вагомих наукових здобутків у сьогоденні та на перспективу!