Вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність

29 серпня студентсько-викладацький колектив кафедри фінансів, банківської справ та страхування, разом зі всіма українцями, вшанував День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це особливо трагічна пам’ятна дата, зафіксована на скрижалях новітньої історії України. А ще – нагода об’єднати суспільство та разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності воїнам, які ціною власного життя подовжують наше буття.

У пам'ять про випускників Уманського НУС, які загинули під час російсько-української війни, були покладені квіти Героям до туб з їх портретами. Також були передані зібрані донати ГО «4.5.0 Україна» для потреб наших захисників.

Сьогодні ми віддаємо належну шану та повагу і безумовну гордість членам нашого колективу та студентам закладу, які зі зброєю в руках, як і сотні тисяч інших патріотів, боронять нашу країну від рашистів. І щиро дякуємо їм за кожен наш день!