Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?

18 квітня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування та студенти 11-кф та 31-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» долучилися до онлайн-заходу на тему «Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?», зорганізованого Бібліотекою Українського католицького університету.

На зустрічі доцент кафедри психології та психотерапії УКУ Анастасія Широка та доцент кафедри соціології УКУ Данило Судин розглядали питання, де взяти час і силу, а головне мету, щоб не просто продовжувати навчання, а й писати курсові та кваліфікаційні роботи, а також як уникнути плагіату під час написання праці студентом.

Захід було організовано та проведено в рамках проєкту промоції академічної доброчесності в Українському католицькому університеті.

Колектив кафедри дякує організаторам і спікерам за практичні та корисні поради студентам, підтримку та цікаву розмову!!!