«ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2022» на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва долучилися до професійного тренінгу з працевлаштування «Ярмарок вакансій – 2022», що проводився відділом професійно-кар'єрної орієнтації УНУС.

Даний захід позиціонується як майданчик для комунікацій «роботодавець-студент», завдяки якому роботодавець отримує можливість зустрітись зі своїми цільовими кандидатами і найти серед них свого талановитого працівника, а студент має можливість розпочати будівництво своєї кар’єри. Головна мета – спонукати студентів не лише думати, а й планувати свої успішне майбутнє разом з успішними роботодавцями.

На ярмарку були представлені такі відомі в Україні та за кордоном компанії та фірми, як ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія» – генеральний директор Ігор НОВИЦЬКИЙ; Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області – заступник начальника управління, начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Олексій ГОНЧАРЕНКО; ПРАТ «СВІТ МЕБЛІВ» – начальник відділу маркетингу та реклами Лілія НИЖНИК; філія Черкаського обласного управління Ощадбанк ТВБВ номер 123/0349 – заступник керуючого Тетяна ПРИТУЛЯК; Шаргородська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості – заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг з працевлаштування населення Людмила ЯВОРСЬКА; ІТ компанія MileStep – HR manager Марія ДІДЕНКО; ІТ компанія MileStep – керівник департаменту розробки IT продуктів Владислав РАДЗІЄВСЬКИЙ; міжнародна компанія «Сингента» – менеджер з регіонального розвитку дистрибуції Володимир КЛИМЕНКО.

Під час конструктивної онлайн-зустрічі представниками роботодавців розповіли про актуальні вакансії своїх підрозділів, кваліфікаційні вимоги до претендентів на зайняття вакантних посад, перспективи кар’єрного зростання, а також надали відповіді на запитання студентів. Представників студентства цікавили, перш за все, питання, пов’язані з рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями при наданні першого робочого місця, стажуванням і навчанням на робочому місці, а також можливостями суміщення навчальної і виробничої діяльності.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування висловлює щиру подяку запрошеним роботодавцям за прогресивний інноваційний формат проведення заходу, за участь у кар’єрних заходах і допомогу у сприянні працевлаштування здобувачів вищої освіти.

Наталія БОНДАРЕНКО, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування