Меню
Остання редакція: 12 жовтня 2019

Ювілей освітньої діяльності факультету економіки і підприємництва

Днями на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва  відбувся довгоочікуваний концерт, присвячений Дню працівників освіти. Було надзвичайно приємно вітати найкращих викладачів нашого факультету. Тож рада студентського самоврядування факультету підготувала запальний концерт, наповнений актуальними, сучасними, епатажними номерами.

На початку концерту ми провели благодійну акцію, аби фінансово  допомогти нашій студентці 41-ф групи Анастасії Завтур. Щиро сподіваємося на швидке одужання дівчини та дякуємо усім, хто був небайдужим.

Далі концертна програма продовжилась запальними номерами та неймовірними виступами учасників. До великої студентського родини  цьогоріч долучилася чимала кількість надзвичайно талановитих зірочок. Нова команда КВН «Три п’ятдесят» вражала новими жартами розігріту публіку. Також новиною для глядачів став інтерактивний конкурс із запитаннями, під час якого викладачі на кільки хвилин стали студентами та мали змогу відповідати на непрості, але цікаві запитання.

Рада студентського самоврядування була щиро рада бачити ветеранів викладацької діяльності нашого факультету. Ми вдячні всім, хто не був байдужим та прийшов підтримати молодих, нестримних студентів. Декан факультету Юлія Нестерчук привітала колег з професійним святом, подякувала молоді за яскравий подарунок і, зазначивши, що факультет цього річ відзначає 20 річницю з дня створення, нагородила за вагомий внесок у розвиток освіти  основоположників освітньої діяльності факультету, які стояли біля його витоків.

Дякуємо деканату факультету економіки та підприємництва за підтримку та втілення наших crazy-ідей!

Економіка вперед – ми найкращий факультет!

                                                                              

Наталія Сьомко, студентка 31-ф групи