Ювілей рідного університету

У рамках святкування 180-річчя з дня початку освітнього процесу, в Уманському національному університеті садівництва відбулися святкові урочистості, під час яких високими нагородами були відзначені колектив і професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, банківської справи та страхування.
 За вагомий внесок у розвиток освітньо-науковоі діяльності університету були відзначені Грамотою Міністерства освіти і науки України  д.е.н., професор Олена ПРОКОПЧУК і д.е.н., професор Михайло МАЛЬОВАНИЙ. А також Грамотою Уманського національного університету садівництва за вагомі здобутки в освітньо-науковій діяльності та з енагоди 180-річчя університету нагороджено колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування.
Зичимо нашому університету процвітання, нових звершень, світлого майбутнього та нових перемог!!!!!