Засідання наукового студентського гуртка «Юний фінансист»

Мистецтво навчання є мистецтво пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її.

А. Франс

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування 16 березня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Під час зібрання студенти були зорієнтовані в плані проведення наукових заходів кафедри в 2021р., детально розглянули умови участі у Всеукраїнській студентській науковій конференції Уманського національного університету садівництва, що приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова.

Окрему увагу було приділено участі студентів-фінансистів у наукових програмах, конкурсах, круглих столах і вебінарах інших ЗВО України та зарубіжжя.

Юлія Улянич, керівник

студентського наукового гуртка «Юний фінансист» кафедри фінансів, банківської справи та страхування