Засідання секції "Фінанси, банківська справа та страхування" студентської наукової інтернет-конференції

23 квітня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

Цього року робота секції студентської конференції була організована в online режимі, а учасниками засідання стали студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри.

Під час роботи секції було заслухано й обговорено низку наукових доповідей, присвячених проблематиці фінансів, банківської справи та страхування України.

Зазначимо, що саме фінансовій науці притаманна висока етика наукової полеміки, суперечливість і багатоваріантність наукового пізнання сьогодення, змагання ідей і пізнавальних підходів. Тож саме під час таких наукових заходів, зокрема наукових дискусій, виробляється самостійність, оригінальність висловлювання, вміння обґрунтовувати та спростовувати власні думки. І, що найважливіше для майбутніх фахівців фінансової сфери – відбувається опанування мистецтва аргументованої полеміки, набуваються професійний досвід і суспільна вагомість.

За результатами проведення секційного засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції найкращими визнано доповіді студенток Наталії Сьомко (31-ф група), Наталії Швець (41-ф група), Анастасії Завтур (41-ф група), Вероніки Кучер (41-ф група), Ольга Поліщук (11 м-ф група).

Дякуємо студентам за ініціативність і бажання у такий непростий період вдосконалюватись на науковій ниві.