Засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист»

9 червня відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

На засіданні виступала студентка 21-ф групи Альбіна Ковалик з доповіддю «Розвиток страхування та інформаційних технологій на страховому ринку України ».

Альбіна Сергіївна донесла до аудиторії інформацію про види страхування, розглянула тенденції розвитку страхового ринку України, зосередила свою увагу останніх новинках даного сектору – інформаційних технологіях й актуальних аспектах діджиталізації.

Актуальність теми зумовила цікаву професійну полеміку та жваву дискусію серед присутніхї.

Крім того, викладачі кафедри донесли до студентського загалу інформацію про вагомість наукової роботи та про основні постулати написання наукових праць.

Олександра Яковенко,

очільниця студентського наукового гуртка