Засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»
![](assets/cache/images/2021/gurtok-09.2021/320x-img_20210914_125603.657.jpeg)
Цього тижня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».
Засідання передбачало розгляд наступних питань:
1. Затвердження плану роботи студентського наукового гуртка кафедри на 2021-2022 н.р.;
2. Особливості написання наукової праці студентом: на що звернути увагу?
Під час наукового зібрання було обговорено та затверджено план заходів на навчальний рік, а особливості написання та оформлення наукової праці студента висвітлила керівник наукового студентського гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування доцент Юлія Улянич.
Олександра Яковенко,
очільниця студентського наукового гуртка "Юний фінансист"