Зустріч з професіоналами банківської діяльності
![](assets/cache/images/2019/ukrgazbank/320x-img-4f825e1bbb6f707ff18e17bc5d50d94c-v.657.jpeg)
Усе, що робиш, треба робити добре
Ф.Бекон
На базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка "Юний фінансист".
На початку заходу студентам і викладачам кафедри було представлено запрошених гостей: начальника Уманського відділення №148/23 АБ "УКРГАЗБАНК" Руслана Бобошко й економіста цієї установи, випускницю кафедри Лілію Сенченко.
Темою зустрічі стало дослідження сучасного стану, проблем і напрямів розвитку банківської справи в Україні.
Зокрема, Руслан Якович розповів про тенденції розвитку банківського сектору економіки, новинки серед банківських продуктів і послуг на ринку, акцентував увагу на вимогах потенційного роботодавця до майбутнього банківського працівника та поділився власною історією успіху.
Лілія Володимирівна зорієнтувала присутніх в особливостях роботи Уманського відділення №148/23 АБ "УКРГАЗБАНК" і розповіла про найпопулярніші банківські продукти.
Колектив кафедри вдячний запрошеним гостям і студентам за плідну працю, жагу до знань та активну участь у житті кафедри фінансів, банківської справи та страхування.