Меню

Бази проходження практик

Базами практики можуть виступати:

  • фінансові підрозділи підприємств (організацій) різного організаційно-правового статусу та різних сфер господарської діяльності, зокрема аграрної сфери, які є юридичними особами, функціонують на ринку не менше одного року та здійснюють виробничу або інші види економічної діяльності;
  • фінансові підрозділи бюджетних установ;
  • страхові компанії та групи;
  • фінансово-кредитні установи (банківські установи, кредитні спілки);
  • районні та міські органи державної податкової служби;
  • міські та районні управління Пенсійного фонду України та фондів державного соціального страхування;
  • управління державної казначейської служби;
  • фінансові управління та відділи районних та міських державних адміністрацій;
  • управління праці та соціального захисту населення та інші.

Перелік баз проходження практики визначається кафедрою фінансів, банківської справи та страхування й узгоджується з деканатом факультету економіки і підприємництва відповідно до пропозицій представників баз практики. Разом з тим, враховуючи, що більшість майбутніх випускників спеціальності працюватиме саме в таких підприємствах, студенти, починаючи з другого курсу, можуть самостійно підбирати для себе місце проходження практики і пропонувати його для використання за умови наявності договорів про проходження практики.

 

Перелік баз практики затверджується наказом ректора по Уманському національному університету садівництва. Зміна бази практики можлива лише з поважних причин до початку проходження практики. Рішення про можливість зміни бази практики приймає завідувач кафедри.

Останні новини

Банківський нагляд під час воєнного стануЧитати повністю

Банківський нагляд під час воєнного стану

Національний банк вживає чергових заходів для підтримання стабільності банківської системи на час дії в Україні воєнного стану. Пріоритетом для Національного банку є підтримка стабільності банківської системи шляхом мінімізації негативного впливу наслідків військової агресії росії проти України.

Читати повністю

Страхування під час війниЧитати повністю

Страхування під час війни

«Страхові послуги та діяльність страхових організацій під час військового вторгнення» – такку тему розкрили під час відкритої лекції з дисципліни «Фінансові студії» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошений стейкголдер, заступник директора Уманського регіонального центру АТ «СГ ТАС» (приватне) Владислав Китайгородський спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Наталією Бондаренко

Читати повністю

Вітаємо з нагородою!Читати повністю

Вітаємо з нагородою!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає завідувачку кафедри, докторку економічних наук, доцентку Олену ПРОКОПЧУК з почесною нагородою - грамотою Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

Кредитування аграріїв – один з головних пріоритетів банківЧитати повністю

Кредитування аграріїв – один з головних пріоритетів банків

Актуальну тему – «Кредитування підприємств аграрної сфери» – розкрили під час відкритої лекції з дисципліни «Фінанси підприємства» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошений стейкголдер, головний експерт з питань обслуговування малого та середнього бізнесу АТ «Райффайзен Банк» Майя ЯКОВЕНКО, спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Наталею БОНДАРЕНКО.

Читати повністю

Всі новини