Меню

Освітні програми

Навчання на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва провадиться за  освітніми рівнями "Бакалавр", "Магістр", "Доктор філософії". Це дає змогу пройти повний цикл навчання та пізнати фінансову науку від початку до самих глибин.

Усі освітні програми постійно моніторяться й онорвлюються відповідно до запитів абітурієнтів, здобувачів освіти та роботодавців. Це дає змогу сформувати актуальне освітнє середовище, наближене до запитів ринку праці, а відтак - сформувати у студентів необхідні фахові компетентності та забезпечити досягнення визначених результатів навчання.

Останні новини

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»

Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС у вебінарі «Акредитація освітніх програм: коротко про важливе»Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС у вебінарі «Акредитація освітніх програм: коротко про важливе»

Читати повністю

Всі новини