Меню
Остання редакція: 14 січня 2021

Правила прийому до магістратури

Освітній рівень "Магістр"  є другим ступенем вищої освіти. Він є необхідним для тих, хто бажає пов'язати своє життя з наукою та продовжити навчання в аспірантурі, а також для фахівців, які прагнуть мати якнйбільше можливостей кар'єрного росту.

У 2020 році вступ на навчання для здобуття освітнього рівня "Магістр" за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування" здійснюється шляхом складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

Проте, якщо ти вже магістр чи спеціаліст з будь-якої спеціальності і маєш відповідний диплом, але прагнеш здобути фах фінансиста - у тебе є можливість реалізувати свою мрію без складання єдиного вступного іспиту!

Тож чекаємо на тебе - далекоглядного, амбітного, впевненого в собі!

оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;Обов’язковий набір документів!

  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

 

Останні новини

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недолікиЧитати повністю

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки

Вступна кампанія - 2022 у розпалі! Тож розглянемо переваги та недоліки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", а також чому варто обрати саме Уманський національний університет садівництва.

Читати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннямиЧитати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннями

Кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК і Леся БАРАБАШ долучилися до Літньої школи АПД, тематика якої цьогоріч була визначена як "Аграрна торговельна політика України - виклики та перспективи в контексті євроінтеграції".

Читати повністю

У полі зору - soft skills викладачаЧитати повністю

У полі зору - soft skills викладача

Soft skills у контексті реалій сьогодення стали об'єктом 5-денного всеукраїнського проєкту для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp"

Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»

19 липня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених».

Читати повністю

Всі новини