Меню
Остання редакція: 14 січня 2021

Правила прийому на скорочений термін навчання

Скорочений термін навчання - це чудова можливість продовжити навчання за спеціальністю після закінчення коледжу, маючи на руках диплом молодшого бакалавра. Тобто, потенційними вступниками у цьому випадку є випускники коледжів і технікумів, які опанували перший щабель спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".

Однак маємо чудову новину: якщо зазначена у дипломі спеціальність відрізняється, все одно існує прекрасна нагода опанувати фах фінансиста. Адже в Уманському національному університеті садівництва, за умови виконання вимог і наявності диплома випускника коледжу чи технікуму за будь-якою спеціальністю, можна стати студентом спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування"! І, провчившися всього лиш два роки, здобути ступінь бакалавра! 

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" - це свідомий вибір тих, хто прагне самостійності, фінансової незалежності, визнання та успіху!

Обов’язковий набір документів для вступу!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

Останні новини

Цифрова трансформація - необхідність сьогоденняЧитати повністю

Цифрова трансформація - необхідність сьогодення

"Цифрова трансофрмація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євройнтеграції" - саме таку назву носив круглий стіл, що проходив в онлайн форматі й учасниками якого стали науково-педагогічні працівники кафндри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовженняЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» поновлено й укладено на новий термін тристоронню угоду

Читати повністю

Навчаємось з думкою про перспективуЧитати повністю

Навчаємось з думкою про перспективу

27 грудня кандидатки економічних наук, доцентки Леся БАРАБАШ, Світлана ВЛАСЮК і Наталія БОНДАРЕНКО долучилися до віртуальної екскурсії музеєм грошей Національного банку України з теми «Історія грошового обігу України».

Читати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змінЧитати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змін

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».

Читати повністю

Всі новини