Меню
Остання редакція: 14 січня 2021

Правила прийому на скорочений термін навчання

Скорочений термін навчання - це чудова можливість продовжити навчання за спеціальністю після закінчення коледжу, маючи на руках диплом молодшого бакалавра. Тобто, потенційними вступниками у цьому випадку є випускники коледжів і технікумів, які опанували перший щабель спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".

Однак маємо чудову новину: якщо зазначена у дипломі спеціальність відрізняється, все одно існує прекрасна нагода опанувати фах фінансиста. Адже в Уманському національному університеті садівництва, за умови виконання вимог і наявності диплома випускника коледжу чи технікуму за будь-якою спеціальністю, можна стати студентом спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування"! І, провчившися всього лиш два роки, здобути ступінь бакалавра! 

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" - це свідомий вибір тих, хто прагне самостійності, фінансової незалежності, визнання та успіху!

Обов’язковий набір документів для вступу!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

Останні новини

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недолікиЧитати повністю

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки

Вступна кампанія - 2022 у розпалі! Тож розглянемо переваги та недоліки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", а також чому варто обрати саме Уманський національний університет садівництва.

Читати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннямиЧитати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннями

Кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК і Леся БАРАБАШ долучилися до Літньої школи АПД, тематика якої цьогоріч була визначена як "Аграрна торговельна політика України - виклики та перспективи в контексті євроінтеграції".

Читати повністю

У полі зору - soft skills викладачаЧитати повністю

У полі зору - soft skills викладача

Soft skills у контексті реалій сьогодення стали об'єктом 5-денного всеукраїнського проєкту для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp"

Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»

19 липня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених».

Читати повністю

Всі новини