Меню
Остання редакція: 14 січня 2021

Перший курс (молодший бакалавр, бакалавр)

Навчання на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" в Уманському національному університеті садівництва для студентів першого курсу провадиться за двома освітніми рівнями: молодший бакалавр і бакалавр.

Молодший бакалавр - це початковий рівень вищої освіти. Раніше для того, аби отримати диплом молодшого бакалавра, потрібно було навчатися в коледжі та сподіватися, що після завершення навчання випаде шанс вступити до університету, аби продовжити освіту. Тепер все стало набагато простіше! В Уманському НУС спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" можна отримати, склавши всього два предмети ЗНО!!! Навчання триває два роки, а потім кожен випускник має змогу продовжити здобувати обраний фах фінансиста вже за освітнім рівнем "Бакалавр".

Проте це лише альтернативна можливість, адже більшість абітурієнтів складає три ЗНО, а тому обирає освітній рівень "Бакалавр" і навчається на фінансистів протягом чотирьох років на денній (пяти - на заочній) формі навчання. Саме ці роки наші випускники  потім згадують з особливою теплотою, адже бакалаврат - це неповторне студентське життя, сповнене прекрасних емоцій і подій: дружба, цікаві пари, конкурси, екскурсії...

Життя студентів-фінансистів - неповторне та яскраве, адже під час навчання вони вчаться, як керувати грошима та пізнають таємниці фінансово-економічного життя держави та місцевих органів органів влади, підприємств і приватного бізнесу, банків і страхових компаній, інвестиційних фондів і фондових бірж, аби потім стати успішними фахівцями та поповнити лави відомих фінансистів сучасності!

Ми чекаємо саме на тебе - впевненого, цілеспрямованого, кмітливого, креативного!

Обов’язковий набір документів!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

 

Останні новини

Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"Читати повністю

Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"

09 червня робочі групи освітніх програм спеціальності 072 "Фінанси, бюанківська справа, страхування та фондовий ринок" ступенів "Бакалавр", "Магістр" і "Доктор філософії" провели робочу зустріч зі стейкголдером Сергієм ОЛІЙНИКОМ.

Читати повністю

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»Читати повністю

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

07 червня відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Читати повністю

Покращення освітніх програм з фінансів, банківської справи та страхування: рекомендації для розвитку фахівцівЧитати повністю

Покращення освітніх програм з фінансів, банківської справи та страхування: рекомендації для розвитку фахівців

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування в Уманському національному університеті садівництва було проведено обговорення освітніх програм зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалавр), другого (магістратур) і третього (доктор філософії) освітніх рівнів з участю Вікторії КАРПЕНКО, заступника начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Читати повністю

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проведено IV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Всі новини