Меню

Перший курс (молодший бакалавр, бакалавр)

Навчання на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" в Уманському національному університеті садівництва для студентів першого курсу провадиться за двома освітніми рівнями: молодший бакалавр і бакалавр.

Молодший бакалавр - це початковий рівень вищої освіти. Раніше для того, аби отримати диплом молодшого бакалавра, потрібно було навчатися в коледжі та сподіватися, що після завершення навчання випаде шанс вступити до університету, аби продовжити освіту. Тепер все стало набагато простіше! В Уманському НУС спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" можна отримати, склавши всього два предмети ЗНО!!! Навчання триває два роки, а потім кожен випускник має змогу продовжити здобувати обраний фах фінансиста вже за освітнім рівнем "Бакалавр".

Проте це лише альтернативна можливість, адже більшість абітурієнтів складає три ЗНО, а тому обирає освітній рівень "Бакалавр" і навчається на фінансистів протягом чотирьох років на денній (пяти - на заочній) формі навчання. Саме ці роки наші випускники  потім згадують з особливою теплотою, адже бакалаврат - це неповторне студентське життя, сповнене прекрасних емоцій і подій: дружба, цікаві пари, конкурси, екскурсії...

Життя студентів-фінансистів - неповторне та яскраве, адже під час навчання вони вчаться, як керувати грошима та пізнають таємниці фінансово-економічного життя держави та місцевих органів органів влади, підприємств і приватного бізнесу, банків і страхових компаній, інвестиційних фондів і фондових бірж, аби потім стати успішними фахівцями та поповнити лави відомих фінансистів сучасності!

Ми чекаємо саме на тебе - впевненого, цілеспрямованого, кмітливого, креативного!

Обов’язковий набір документів!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

 

Останні новини

Вітаємо з отриманням Свідоцтва про реєстрацію авторського права!Читати повністю

Вітаємо з отриманням Свідоцтва про реєстрацію авторського права!

Отримано Свідоцтво про реєстрацію авторського права на монографію «Функціонування агрострахового ринку в Україні: концептуальні засади теорії і практики», автор Олена ПРОКОПЧУК

Читати повністю

Сучасні страхові продукти: аналіз і підбір на практичному занятті зі «Страхової справи»Читати повністю

Сучасні страхові продукти: аналіз і підбір на практичному занятті зі «Страхової справи»

Здобувачі першого (бакалаврський) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Уманського національного університету занурилися у практичні аспекти діяльності страховиків під час заняття з дисципліни «Страхова справа»

Читати повністю

«Money & Banking: історія та майбутнє грошей» — науковці кафедри фінансів долучилися до міжнародного обговорення еволюції грошового обігуЧитати повністю

«Money & Banking: історія та майбутнє грошей» — науковці кафедри фінансів долучилися до міжнародного обговорення еволюції грошового обігу

Науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучилися як учасники-слухачі до Ⅱ Міжнародної наукової конференції «Money & Banking: історія та майбутнє грошей»

Читати повністю

Міжнародна академічна мобільність: студентка спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» навчається за програмою ERASMUS+ у ПольщіЧитати повністю

Міжнародна академічна мобільність: студентка спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» навчається за програмою ERASMUS+ у Польщі

Студентка спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету Ольга КАПШУКОВА долучилася до програми ERASMUS+ у Мазовецькій академії в Плоцьку (Польща)

Читати повністю

Всі новини