Меню
Остання редакція: 14 січня 2021

Перший курс (молодший бакалавр, бакалавр)

Навчання на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" в Уманському національному університеті садівництва для студентів першого курсу провадиться за двома освітніми рівнями: молодший бакалавр і бакалавр.

Молодший бакалавр - це початковий рівень вищої освіти. Раніше для того, аби отримати диплом молодшого бакалавра, потрібно було навчатися в коледжі та сподіватися, що після завершення навчання випаде шанс вступити до університету, аби продовжити освіту. Тепер все стало набагато простіше! В Уманському НУС спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" можна отримати, склавши всього два предмети ЗНО!!! Навчання триває два роки, а потім кожен випускник має змогу продовжити здобувати обраний фах фінансиста вже за освітнім рівнем "Бакалавр".

Проте це лише альтернативна можливість, адже більшість абітурієнтів складає три ЗНО, а тому обирає освітній рівень "Бакалавр" і навчається на фінансистів протягом чотирьох років на денній (пяти - на заочній) формі навчання. Саме ці роки наші випускники  потім згадують з особливою теплотою, адже бакалаврат - це неповторне студентське життя, сповнене прекрасних емоцій і подій: дружба, цікаві пари, конкурси, екскурсії...

Життя студентів-фінансистів - неповторне та яскраве, адже під час навчання вони вчаться, як керувати грошима та пізнають таємниці фінансово-економічного життя держави та місцевих органів органів влади, підприємств і приватного бізнесу, банків і страхових компаній, інвестиційних фондів і фондових бірж, аби потім стати успішними фахівцями та поповнити лави відомих фінансистів сучасності!

Ми чекаємо саме на тебе - впевненого, цілеспрямованого, кмітливого, креативного!

Обов’язковий набір документів!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

 

Останні новини

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недолікиЧитати повністю

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки

Вступна кампанія - 2022 у розпалі! Тож розглянемо переваги та недоліки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", а також чому варто обрати саме Уманський національний університет садівництва.

Читати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннямиЧитати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннями

Кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК і Леся БАРАБАШ долучилися до Літньої школи АПД, тематика якої цьогоріч була визначена як "Аграрна торговельна політика України - виклики та перспективи в контексті євроінтеграції".

Читати повністю

У полі зору - soft skills викладачаЧитати повністю

У полі зору - soft skills викладача

Soft skills у контексті реалій сьогодення стали об'єктом 5-денного всеукраїнського проєкту для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp"

Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»

19 липня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених».

Читати повністю

Всі новини