31.10.2017
Цікава подорож кращої групи університетуЧитати повністю

Цікава подорож кращої групи університету

За підсумками конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2016–2017 навчального року перемогу виборола 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А нагородою за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію для студентів стало не тільки загальне визнання, а й подарунок від адміністрації університету – туристична подорож до одного з найгарніших міст Європи – до стародавнього Львова.

22.09.2017
На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося засідання студентського наукового гурткаЧитати повністю