31.10.2017
![Цікава подорож кращої групи університету](assets/cache/images/2017/lviv-krashha-grupa/350x260-c8g5reuvzjw_1_.f95.jpeg)
Цікава подорож кращої групи університету
За підсумками конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2016–2017 навчального року перемогу виборола 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А нагородою за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію для студентів стало не тільки загальне визнання, а й подарунок від адміністрації університету – туристична подорож до одного з найгарніших міст Європи – до стародавнього Львова.