03.11.2016
Вітання з ювілеєм!Читати повністю

Вітання з ювілеєм!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає Колотуху Сергія Миколайовича з ювілеєм!

30.10.2016
«Французька вечеря» фінансистів Уманського НУСЧитати повністю

«Французька вечеря» фінансистів Уманського НУС

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та їх викладачі мали змогу насолодитися прекрасним театральним мистецтвом, подарованим їм акторами Київського академічного обласного музично – драматичного театру ім. П. К. Саксаганського.

28.10.2016
Запобігти – означає перемогтиЧитати повністю

Запобігти – означає перемогти

Куратори Наталія Бондаренко, Леся Барабаш і Світлана Власюк провели в очолюваних ними групах виховну годину на тему: «Ми проти шкідливих звичок».

26.10.2016
Співпраця навчання, науки та практики – шлях до підвищення ефективності підготовки молодих спеціалістів.Читати повністю

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся семінар на тему «Фінансисти відкривають таємниці банківської діяльності»

01.10.2016
Мова – духовне багатство народуЧитати повністю

Мова – духовне багатство народу

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування було проведено виховну годину на тему: «Мова – духовне багатство народу».

28.09.2016
Гірке почуття «Украденого щастя»Читати повністю

Гірке почуття «Украденого щастя»

П’єса «Украдене щастя» за одноіменним твором українського класика Івана Франка у постановці артистів Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича оповіла фінансистам про гіркі втрати, зраду й підступ.