![Вітаємого колегу з професійним визнанням!](assets/cache/images/2017/guzar/350x260-dsc_0693.f95.jpeg)
29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» серед студентів 3 курсу факультету економіки і підприємництва УНУС.
29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»
Дана конференція є одним з кроків проекту «Школа екологічної свідомості», що протягом 2017 року реалізовується Науково-дослідною лабораторією «Соціальні ініціативи» зазначеної кафедри за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та адміністрації Уманського НУС.
Ми пишаємося вами, адже ви не лише прагнете знань, успішно здобуваючи їх, а й вражаєте всіх своїми талантами.
Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.