31.10.2023
Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування у Міжкафедральному семінарі «Проєкти за програмою ЄС Еразмус+: нові можливості та перспективи для ЗВО України»Читати повністю

27 жовтня на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбувся міжкафедральний семінар з проєктної діяльності ЗВО на тему: «Проєкти за програмою ЄС Еразмус+: нові можливості та перспективи для ЗВО України», участь у якому взяли науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

25.10.2023
Гармонія теорії та практики: особливості управління кредитним портфелем банку у контексті дисципліни «Банківський менеджмент»Читати повністю

У межах вивчення дисципліни «Банківський менеджмент» і в рамках плану робочої програми відбулося відкрите заняття на тему: «Кредитний портфель комерційного банку»

20.10.2023
Наукова діяльність здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»Читати повністю

Студенти другого (магістерський) рівня та здобувачі освіти третього рівня (доктор філософії) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» плідно попрацюють у 2023р. на міжнародних конференціях за кордоном, свідченням чого є отримані сертифікати учасників.

20.10.2023
Поглиблене вивчення кредитування: актуальні тенденції та інновації в банківському секторіЧитати повністю

У рамках вивчення предмету «Фінанси підприємства» та відповідно до навчального плану відбулося відкрите заняття на тему: «Кредитування підприємств»

Вітаємо нове поповнення когорти фінансистів Уманського НУС!Читати повністю

Вітаємо нове поповнення когорти фінансистів Уманського НУС!

Щороку когорта здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" поповнюється молодими, талановитими, мотивованими до отримання знань юнаками та юнками. Вони сповнені завзяття та розуміння не лише складності, а й цікавості фінансової сфери, а головне - її надважливості у сучасному світі, в житті рідної держави.