05.05.2022
Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансистаЧитати повністю

Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансиста

4 травня студентка 21-ф групи Вікторія Заярна взяла участь в англомовному засіданні студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва, що проходило в онлайн-форматі.

29.04.2022
У фокусі гуртківців з «Юного фінансиста» – страхова сфера країниЧитати повністю

У фокусі гуртківців з «Юного фінансиста» – страхова сфера країни

27 квітня відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

27.04.2022
Обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр)Читати повністю

27 квітня робоча група за освітньо-професійньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр) та колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва разом зі стейкголдерами – колегами з кафедри економіки та фінансів Херсонського державного аграрно-економічного університету, в рамках договору про співпрацю між університетами, обговорили перспективи оновлення освітньо-професійної програми 2023 рік.

27.04.2022
Науково-методичний семінар «Фінансовий банківський менеджмент»Читати повністю

Науково-методичний семінар «Фінансовий банківський менеджмент»

27 квітня в рамках міжуніверситетської угоди про співпрацю, викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, спільно з викладачами кафедри економіки та фінансів Херсонського ДЕАУ, було організовано та проведено Науково-методичний семінар в дистанційній формі на тему «Фінансовий банківський менеджмент».

23.04.2022
Вітаємо з Великоднем!Читати повністю

Вітаємо з Великоднем!

Великдень сходить на землю... Однак цього року ми, як ніколи, відчуваємо смак кожного дня, кожної краплини нашого життя. Тож у цей Великий день і надалі у серцях наших грає музика любові, а світло душ освяває шлях кожного!

21.04.2022
Реалії майбутнього – це наука сьогодніЧитати повністю

Реалії майбутнього – це наука сьогодні

20 квітня колектив науковців кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС долучився до ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку» Херсонського державного аграрно-технологічного університету.