Меню

Новини

14.04.2023
Вітаємо президенстьку стипендіатку!Читати повністю

Вітаємо президенстьку стипендіатку!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає здобувачку освіти першого (бакалаврського) рівня Олександру ЯКОВЕНКО з призначенням академічної стипендії Президента України!

Читати повністю

03.04.2023
Творчий підхід і професійний поглядЧитати повністю

Творчий підхід і професійний погляд

У рамках проведення Всесвітнього тижня грошей (англ. Global Money Week 2023) колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено конкурс есе серед студентів І-ІІІ курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

03.04.2023
Працюємо над новими знаннями та навичкамиЧитати повністю

Працюємо над новими знаннями та навичками

Головною ознакою сьогодення у сфері фінансів є постійне навчання та самонавчання фахівців і опанування ними нових корисних навичок.

Читати повністю

01.04.2023
Віртуальний тур Музеєм грошей НБУЧитати повністю

Віртуальний тур Музеєм грошей НБУ

У рамках Global Money Week студенти 2 курсу спеціальност072 "Фінанси, банківська справа та страхування" Уманського НУС долучилися до онлайн-туру Музеєм грошей НБУ.

Читати повністю

31.03.2023
Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнєЧитати повністю

Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє

У рамках заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей, що спрямовані на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього, на кафедру фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва з дружнім візитом завітали студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу УНУС.

Читати повністю

20.03.2023
Переймаємо кращі європейські практики змішаного навчанняЧитати повністю

Переймаємо кращі європейські практики змішаного навчання

З 06 лютого по 13 березня науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування стали учасниками міжнародного підвищення кваліфікації на тему: «Інтерактивні технології змішаного навчання припідготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та України».

Читати повністю