Цікавості інтерактивного навчанняЧитати повністю

Цікавості інтерактивного навчання

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК, Юлія УЛЯНИЧ і Олександр РОЛІНСЬКИЙ взяли участь у роботі Всеукраїнської онлайн-конференції від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022».

Освітній процес під час війни: навчаємося вдосконалюватиЧитати повністю

Освітній процес під час війни: навчаємося вдосконалювати

Воєнні реалії нашого життя внесли корективи в усі сфери діяльності. Й освітній процес не став виключенням. Адже нині і здобувачі освіти, і науково-педагогічні працівники зіткнулися з низкою перепон, що перешкоджають звичному перебігу навчання.

24.11.2022
Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистамиЧитати повністю

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистами

22 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зі стейкхолдером, керівницею відділу моніторингу якості освіти УНУС Ніною ПІТЕЛЬ.

23.11.2022
Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництваЧитати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» доєднались до онлайн роботи студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Творчий розвиток – основа професійного успіхуЧитати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіху

21 листопада відбулася онлайн-зустрічі Світлани БЕРДНІКОВОЇ, керівниці народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва, зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансистаЧитати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансиста

18 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в онлайн-зустрічі «Активність студентів – запорука процвітанню університету» зі стейкхолдером, помічником ректора УНУС Валентиною ЧЕРНИЧЕНКО.