Меню

Новини

23.05.2022
Кредитування аграріїв – один з головних пріоритетів банківЧитати повністю

Кредитування аграріїв – один з головних пріоритетів банків

Актуальну тему – «Кредитування підприємств аграрної сфери» – розкрили під час відкритої лекції з дисципліни «Фінанси підприємства» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошений стейкголдер, головний експерт з питань обслуговування малого та середнього бізнесу АТ «Райффайзен Банк» Майя ЯКОВЕНКО, спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Наталею БОНДАРЕНКО.

Читати повністю

20.05.2022
День банківського працівника – свято фінансистів-інтелектуалівЧитати повністю

День банківського працівника – свято фінансистів-інтелектуалів

День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня. Цим святом держава, відповідно до Указу Президента України від 6 березня 2004 року № 316/04, підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Читати повністю

19.05.2022
Ідеальна формула навчанняЧитати повністю

Ідеальна формула навчання

Ідеальною є формула, коли формальна освіта доповнюється неформальною та самоосвітою, щоб досвід, отриманий внаслідок саморозвитку, доповнював той, якого студенти набувають у навчальних закладах.

Читати повністю

16.05.2022
Про податки здобувачам освіти від практиківЧитати повністю

Про податки здобувачам освіти від практиків

Особливості оподаткування підприємств аграрної сфери розкрили під час відкритої лекції з дисципліни "Податкова система" для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошені стейкголдери, бухгалтери ТОВ "Black Sea Agro" Катерина БУЗИНОВСЬКА та Людмила ЧЕРНЕНКО спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Лесею БАРАБАШ.

Читати повністю

12.05.2022
Наукове спілкування - основа розвиткуЧитати повністю

Наукове спілкування - основа розвитку

12 травня доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ взяла участь у відкритті ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство», що проходила на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Читати повністю

10.05.2022
Волонтерство не знає кордонівЧитати повністю

Волонтерство не знає кордонів

6 травня колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було проведено зустріч з координатором по роботі з біженцями з України, доктором економічних наук, професором Державної вищої професійної школа в Коніні Тетяною Чернявською на тему: «Волонтерська робота освітян Польщі в питанні допомоги Україні»..

Читати повністю