Проходження фінансистами онлайн-практики в ПАТ КБ «ПриватБанк»
Cтуденти 31-ф групи мали можливість здобути практичний досвід з банківської справи, пройшовши виробничу онлайн-практику, що відповідає рівню підготовки «Спеціаліст з просування банківських продуктів 1-го рівня».
Навчальна практика - основа професійного зростання
Основою формування фахових знань і навичок у фінансистів нового покоління є глибинне розуміння основ професії. На допомогу у цьому приходить цикл навчальних практик, що дають можливість здобувачам освіти краще засвоїти набуті протягом навчання академічні знання та зрозуміти особливості їх застосування в прикладних аспектах.
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучився до іжнародного форуму освітян і роботодавців «Дистанційна освіта майбутнього: виклики та перспективи» за проєктом Розвитку потенціалу вищої освіти програми Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».
Розширюючи горизонти: неформальна освіта на допомогу освітньому процесу
Здобувачі освіти освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр) у межах неформальної складової вивчення дисципліни "Психологія фінансів" використали онлайн-платформу Prometheus і додатково пройшли курс "Особистий і сімейний бюджет".
Атестація здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр)
З 15 по 20 червня на кафедрі фінансів, банківської спрваи та страхування Уманського національного університету садівництва проходила пдсумкова атестація здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".
Психологічні аспекти у фінансовій сфері: інноваційний підхід для традиційної професії
Особливість професії фінансиста - це дивитися на об'єкт дослідження під різними кутами зору, аби скласти повну картину його поточного стану, зауважити на минулих тенденціях і спрогнозувати перспективний розвиток.