"Цифрова трансофрмація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євройнтеграції" - саме таку назву носив круглий стіл, що проходив в онлайн форматі й учасниками якого стали науково-педагогічні працівники кафндри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.
Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження
У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» поновлено й укладено на новий термін тристоронню угоду
27 грудня кандидатки економічних наук, доцентки Леся БАРАБАШ, Світлана ВЛАСЮК і Наталія БОНДАРЕНКО долучилися до віртуальної екскурсії музеєм грошей Національного банку України з теми «Історія грошового обігу України».
Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змін
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».
Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського НУС вдало використовують формулу навчання: формальна освіта + неформальна освіта = успіх і глибокі знання.
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК, Юлія УЛЯНИЧ і Олександр РОЛІНСЬКИЙ взяли участь у роботі Всеукраїнської онлайн-конференції від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022».