Меню

Новини

13.09.2022
Фінансисти вивчали стандарти доброчесності в закладах освітиЧитати повністю

Фінансисти вивчали стандарти доброчесності в закладах освіти

12 вересня студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти Уманського національного університету садівництва долучилися до онлайн лекції «Доброчесне середовище в закладах освіти. Важливість і актуальність», зорганізованої Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Читати повністю

08.09.2022
Актуальності банківської справи в Україні: освітньо-практичний поглядЧитати повністю

Актуальності банківської справи в Україні: освітньо-практичний погляд

Для студентів 4-го та 2-го (скороченого) курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Банківська система» на тему: «Операції банків з організації розрахунків і обслуговування платіжного обороту клієнтів».

Читати повністю

06.09.2022
Вийшла друком колективна монографія «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України»Читати повністю

Вийшла друком колективна монографія «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України»

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС опублікували колективну монографію «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України». У монографії викладені результати досліджень сучасних проблем сталого фінансово-економічного розвитку економіки України.

Читати повністю

05.09.2022
Фінансова грамотність – запорука фінансової стійкості та фінансового добробуту населенняЧитати повністю

Фінансова грамотність – запорука фінансової стійкості та фінансового добробуту населення

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся Барабаш та Юлія Улянич успішно завершили освітній курс «Школа фінансової грамотності «Талан»», що реалізується Національним банком України у співпраці з Міністерством освіти та науки України

Читати повністю

26.08.2022
Гривня – основа економічної самостійності та незалежності УкраїниЧитати повністю

Гривня – основа економічної самостійності та незалежності України

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучилися до вебінару Центру фінансових знань НБУ ТАЛАН "Гривня – основа економічної самостійності та незалежності України".

Читати повністю

22.08.2022
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування – учасники міжнародної програми наукового стажуванняЧитати повністю

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування – учасники міжнародної програми наукового стажування

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС стали учасниками V Міжнародної програми наукового стажування «Нобелівські лауреати: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу».

Читати повністю