17.04.2023
Запрошуємо до участі у роботі секційного засідання фінансів, банківської справи та страхування Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференціїЧитати повністю

20 квітня о 13-00 відбудеться секційне засідання кафедри фінансів, банківської справи та страхування Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції.

Вітаємо президенстьку стипендіатку!Читати повністю

Вітаємо президенстьку стипендіатку!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає здобувачку освіти першого (бакалаврського) рівня Олександру ЯКОВЕНКО з призначенням академічної стипендії Президента України!

Творчий підхід і професійний поглядЧитати повністю

Творчий підхід і професійний погляд

У рамках проведення Всесвітнього тижня грошей (англ. Global Money Week 2023) колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено конкурс есе серед студентів І-ІІІ курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Працюємо над новими знаннями та навичкамиЧитати повністю

Працюємо над новими знаннями та навичками

Головною ознакою сьогодення у сфері фінансів є постійне навчання та самонавчання фахівців і опанування ними нових корисних навичок.

01.04.2023
Віртуальний тур Музеєм грошей НБУЧитати повністю

Віртуальний тур Музеєм грошей НБУ

У рамках Global Money Week студенти 2 курсу спеціальност072 "Фінанси, банківська справа та страхування" Уманського НУС долучилися до онлайн-туру Музеєм грошей НБУ.

Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнєЧитати повністю

Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє

У рамках заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей, що спрямовані на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього, на кафедру фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва з дружнім візитом завітали студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу УНУС.