Меню
Остання редакція: 07 березеня 2018

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування виходить на новий рівень міжнародної співпраці.

В умовах сьогодення, коли глобалізацій ні процеси охоплюють все більше сфер економічної, політичної та наукової діяльності, важливість міжнародної співпраці неможливо переоцінити. Тому, у контексті вище сказаного, викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування активно працюють у напрямку розширення співпраці із закордонними вищими навчальними закладами. Саме нові горизонти такої співпраці із Державною Вищою Професійною Школою у м. Плоцьк (Польща) і були темою зустрічі викладачів кафедри із представником вказаної школи Агнєшкою Заборовською. Зустріч відбулася у науково – дослідній лабораторії «Соціальні ініціативи», котра успішно функціонує на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Участь у спільних міжнародних проектах, обмін викладачами та студентами – це саме ті перші кроки, про котрі було домовлено між представниками вищих навчальних закладів.

Останні новини

Студенти дискутуютьЧитати повністю

Студенти дискутують

Студенти – це активна молодь, яка завжди в пошуку нового, істинного, справжнього. Вони орієнтуються в інформаційному полі з безліччю точок зору та вміють самостійно вирішувати актуальні питання.

Читати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати.

Читати повністю

Всі новини