Остання редакція: 07 березеня 2018

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування виходить на новий рівень міжнародної співпраці.

В умовах сьогодення, коли глобалізацій ні процеси охоплюють все більше сфер економічної, політичної та наукової діяльності, важливість міжнародної співпраці неможливо переоцінити. Тому, у контексті вище сказаного, викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування активно працюють у напрямку розширення співпраці із закордонними вищими навчальними закладами. Саме нові горизонти такої співпраці із Державною Вищою Професійною Школою у м. Плоцьк (Польща) і були темою зустрічі викладачів кафедри із представником вказаної школи Агнєшкою Заборовською. Зустріч відбулася у науково – дослідній лабораторії «Соціальні ініціативи», котра успішно функціонує на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Участь у спільних міжнародних проектах, обмін викладачами та студентами – це саме ті перші кроки, про котрі було домовлено між представниками вищих навчальних закладів.