Остання редакція: 14 лютого 2018

Вітання з днем народження!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає доктора економічних наук, професора, ректора Уманського національного університету садівництва

Непочатенко Олену Олександрівну

з днем народження!

Хай кожен день ясніє небом чистим,
Світанки сяють,скупані в росі,
У серці радість розквіта іскриста,
І мрії хай збуваються усі.
Хай молодість Ваша ще довго квітне,
Усмішка сяє на Ваших устах,
І лиш хороше, радісне, привітне,
Вам у житті перетинає шлях!