Меню

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає усіх зі святом Нового року!

Ось знову рік Новий, іде,

Хай щастя він Вам принесе,

Міцне здоров’я подарує,

Хай радістю Ваш дім квітує.

Любов’ю хай серця живуть,

Тепло душі для Вас несуть.

Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,

Хай завжди щирість Вам дарують люди.

 

Останні новини

УНУ та ЧНУ імені Б. Хмельницького розширюють міжкафедральну наукову співпрацюЧитати повністю

УНУ та ЧНУ імені Б. Хмельницького розширюють міжкафедральну наукову співпрацю

У межах діючої угоди про міжкафедральну співпрацю між кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету та кафедрою обліку і фінансів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було проведено зустріч з планування подальшої співпраці

Читати повністю

Міждисциплінарний підхід у фінансовій освіті: об’єднання інформаційних технологій і біхевіористичних фінансівЧитати повністю

Міждисциплінарний підхід у фінансовій освіті: об’єднання інформаційних технологій і біхевіористичних фінансів

Для здобувачів освіти першого рівня вищої освіти спеціальності D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок проведено відкриту лекцію з дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансах»

Читати повністю

Інновації в аграрному страхуванні: від теорії до бізнес-практикиЧитати повністю

Інновації в аграрному страхуванні: від теорії до бізнес-практики

У рамках вивчення дисципліни «Аграрне страхування» 03 вересня 2025 року відбулося лекційне заняття зі стейкхолдером для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності D2 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Читати повністю

Практичний офлайн-інтенсив з медіа-, інформаційної та ШІ-грамотностіЧитати повністю

Практичний офлайн-інтенсив з медіа-, інформаційної та ШІ-грамотності

Доцентка кафедри фінансів, банквської справи та страхування УНУ Юлія УЛЯНИЧ прийняла участь в офлайн-тренінгу «MIL Навігатор: практичний офлайн-інтенсив з медіа-, інформаційної та ШІ-грамотності».

Читати повністю

Всі новини