Меню
Остання редакція: 04 вересня 2020

Виховна година на тему «Організація освітнього процесу в умовах адаптивного карантину»

Початок нового навчального року в умовах загальнонаціональних карантинних заходів має свої особливості, що втрутилися у звичний режим життя кожного громадянина та змінили організацію проведення навчального процесу.

З цією метою куратором Юлією Улянич було проведено виховну роботу зі студентами 2 курсу 21-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економіки та підприємництва.

На виховній зустрічі куратор привітала студентів з початком нового 2020-2021 навчального року, було розглянуто особливі умови цьогорічного навчального процесу, особливості поведінки під час освітнього процесу у навчальних корпусах, правила поведінки під час проживання у гуртожитку в умовах пандемії COVID-19, необхідність дотримання безпечної дистанції і застосування засобів індивідуального захисту.

Студентство цікавили запитання щодо графіку занять, умов навчального процесу з переходом до фази дистанційного навчання тощо. 

Наприкінці розмови студенти поділилися своїми враженнями від навчання в умовах загальнонаціональних карантинних заходів і висловили сподівання, що новий 2020-2021 навчальний рік буде успішним та спокійним.

 

Олександра Яковенко, староста 21-ф групи

Останні новини

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

Всі новини