Остання редакція: 04 вересня 2020

Виховна година на тему «Організація освітнього процесу в умовах адаптивного карантину»

Початок нового навчального року в умовах загальнонаціональних карантинних заходів має свої особливості, що втрутилися у звичний режим життя кожного громадянина та змінили організацію проведення навчального процесу.

З цією метою куратором Юлією Улянич було проведено виховну роботу зі студентами 2 курсу 21-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економіки та підприємництва.

На виховній зустрічі куратор привітала студентів з початком нового 2020-2021 навчального року, було розглянуто особливі умови цьогорічного навчального процесу, особливості поведінки під час освітнього процесу у навчальних корпусах, правила поведінки під час проживання у гуртожитку в умовах пандемії COVID-19, необхідність дотримання безпечної дистанції і застосування засобів індивідуального захисту.

Студентство цікавили запитання щодо графіку занять, умов навчального процесу з переходом до фази дистанційного навчання тощо.

Наприкінці розмови студенти поділилися своїми враженнями від навчання в умовах загальнонаціональних карантинних заходів і висловили сподівання, що новий 2020-2021 навчальний рік буде успішним та спокійним.

Олександра Яковенко, староста 21-ф групи