Засідання робочих груп із удосконалення освітніх програм спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» усіх рівнів вищої освіти
14 січня відбулося засідання робочих груп для обговорення проєктів освітніх програм за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» першого (бакалаврський), другого (магістерський) та третього (доктор філософії) рівнів вищої освіти. Учасники засідання зосередили увагу на унікальних аспектах освітніх програм, які включають сучасний набір обов’язкових і вибіркових компонент, а також спрямовані на практичну підготовку здобувачів.
Гаранти програм доцент Леся БАРАБАШ (бакалаврський рівень), доцент Наталя БОНДАРЕНКО (магістерський рівень) та професор Олена ПРОКОПЧУК (рівень доктора філософії) підкреслили значення таких підходів для формування конкурентоспроможних фахівців. Гаранти освітніх програм наголосили на важливості забезпечення якості підготовки здобувачів вищої освіти, що вимагає злагодженої та системної роботи всіх учасників освітнього процесу, включно з робочими групами. Важливим інструментом у цьому процесі є регулярний моніторинг, аналіз і оновлення освітніх програм, що спрямовані на забезпечення високої якості освітніх послуг, створення сприятливих умов для навчання здобувачів та їхньої успішної адаптації до сучасних викликів ринку праці.
Члени робочих груп також висловили свої пропозиції щодо вдосконалення програм з урахуванням сучасних вимог роботодавців і тенденцій у фінансово-економічній сфері.
Для забезпечення відкритості та залучення широкого кола стейкхолдерів, проєкти освітніх програм були оприлюднені на офіційній сторінці відділу моніторингу Уманського НУС. Це дозволяє здобувачам вищої освіти, роботодавцям та іншим зацікавленим сторонам долучитися до їх обговорення і внести свої пропозиції. Такий підхід сприяє покращенню якості підготовки фахівців, забезпечуючи відповідність освітніх програм сучасним викликам.