Остання редакція: 16 вересня 2020

"Юний фінансист" розпочав свою роботу

Цього тижня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Засідання передбачало розгляд наступних питань:

1. Затвердження плану роботи студентського наукового гуртка кафедри на 2020-2021 н.р.;

2. Розгляд та обговорення теми «Фінансове планування і я ».

Під час наукового зібрання було обговорено та затверджено план заходів на навчальний рік, а питання фінансового планування висвітлила керівник наукового студентського гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування доцент Юлія Улянич.

Майбутніх фінансистів зацікавили питання, які саме особливості людського мислення впливають на прийняття фінансових рішень у повсякденному житті й індивідуальні інтерпретації авторського доробку інвестора світового рівня Роберта Кійосакі.

Каріна Грицай, староста гуртка, студентка 31-ф групи