Меню
Остання редакція: 18 грудня 2020

Нове поповнення когорти фінансистів

Навчання у закладі вищої освіти - прекрасна пора, а студентське життя в Уманському національному університеті садівництва - це окрема кольорова сторінка, на якій знайшли відбиток фігури першого глибокого кохання, приязні обійми справжньої дружби, початок становлення професійних якостей... 

Проте, звичайно, основна мета, з якою студенти обирають спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" в Уманському НУС - це якісні профільні знання, примножені на практичні навички, набуті під час проходження виробничих практик. А завершальним етапом навчання є кваліфікаційна робота, у якій молоді фахівці демонструють набуті знання, вміння та фахові компетентності. 

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування завершився захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітнього рівня "Магістр" денної та заочної форм навчання. Загалом на кафедрі цьогоріч було захищено 37 робіт, рівень виконання яких засвідчив готовність студентів поповнити когорту висококваліфікованих фінансистів.

Зичимо випускникам міцного здоров'я, наполегливості та цілеспрямованості, сталого кар'єрного зростання та досягнення найвищих професійних вершин! Хай доля буде прихильною до вас і все задумане втілюється в життя!

Останні новини

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом  «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

Всі новини