Проблема фінансового виключення в Польщі: гостьова лекція іноземного фахівця
![](assets/cache/images/2021/polyaki-30.11/320x-screenshot_5.574.jpeg)
Чергову лекцію професійного спрямування іноземною мовою відвідали здобуачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" Уманського національного університету садівництва.
Доктор Анна Новацька, проректор з науки і розвитку Мазовецького державного університету у Плоцьку винесла на розгляд студентської аудиторії питання « Економічний регіоналізм», сконцентрувавши увагу присутніх на темі: «Проблема фінансового виключення в Польщі». Лекторка зауважила на основних видах фінансового виключення, означила його основні причини, акецентувала увагу на спонукальних факторах.
Підсумовуючи висвітлені в лекції акценти, пані Анна підкреслила важливість фінансової освіти не лише як фахового спрямування, а й у якості базової складової менеджменту особистих фінансів.
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування висловлює щиру вдячність пангі Анні за змістовну, цікаву й аргументовану лекцію.