Меню
Остання редакція: 08 липня 2020

Вітаємо з ювілеєм!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає з ювілеєм кандидата економічних наук, професора Бечка Петра Кузьмича! 

За час своєї науково-педагогічної діяльності Ви виплекали не одне покоління випускників. Серед ваших вихованців - знані та шановані бухгалтери, фінансисти, податківці, науковці. І всіх їх об'єднують спогади про яскраві й інформативні лекції, що запам'ятовуються на все життя. Адже  Ви фінансист не лише за освітою та професією, а, перш за все, за покликом душі.

Шановний Петре Кузьмичу! Зичимо Вам міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку. Хай серце повниться радістю, джерело наукових ідей завжди буде повноводним і кожен день дарує приємні несподіванки. Добра Вам на многії літа!

Останні новини

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

Всі новини