Остання редакція: 08 липня 2020

Вітаємо з ювілеєм!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає з ювілеєм кандидата економічних наук, професора Бечка Петра Кузьмича!

За час своєї науково-педагогічної діяльності Ви виплекали не одне покоління випускників. Серед ваших вихованців - знані та шановані бухгалтери, фінансисти, податківці, науковці. І всіх їх об'єднують спогади про яскраві й інформативні лекції, що запам'ятовуються на все життя. Адже  Ви фінансист не лише за освітою та професією, а, перш за все, за покликом душі.

Шановний Петре Кузьмичу! Зичимо Вам міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку. Хай серце повниться радістю, джерело наукових ідей завжди буде повноводним і кожен день дарує приємні несподіванки. Добра Вам на многії літа!