Меню
Остання редакція: 18 березеня 2020

Наукові звершення викладачів кафедри на міжнародному рівні

Сучасний етап науково-технічного розвитку суспільства висуває нові, набагато вищі вимоги до творчого потенціалу фахівців, що передбачає володіння новітніми науковими методами, вміння орієнтуватися у потоці наукової інформації, знаходити найраціональніші наукові рішення. Саме тому викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва прагнуть постійно підвищувати свій професійний рівень, беруть участь у важливих наукових проектах міжнародного рівня та, як наслідок, їх внесок у розвиток сфери фінансів, банківської справи та страхування високо цінується іноземними колегами.

Так, уже вдруге поспіль завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена Прокопчук стала членом програмного комітету міжнародних конференцій – 34th IBIMA Conference, яка проходила 13–14 листопада 2019 року в Мадриді (Іспанія) та 35th IBIMA Conference, що має відбутися у Севільї 1–2 квітня 2020 р. (Іспанія).

Слід зазначити, що публікації, які розглядаються в рамках IBIMA Conference, індексуються багатьма міжнародними організаціями. Зокрема, з 2005 року вони цитуються у наукометричних базах Scopus та SJR since, з 2006 року – Web of Science, а з 2010 року отримали визнання престижної австралійської науково-дослідної ради «Emerging Researchers in Aging» (ERA) із присвоєнням публікаційного рівня видання категорії «Б», у 2018 році праці IBIMA Conference процитовано в Engineering Village.

Оскільки сфера наукових інтересів Олени Прокопчук пов’язана із фінансами, банківською справою та страхуванням тому їй, як члену програмного комітету конференцій, було надано на рецензування праці зарубіжних науковців, що займаються дослідженнями з даних напрямів. Рецензовані роботи були критично оцінено, вказано на актуальність проведених досліджень, висвітлено переваги та недоліки праць.

Окрім того, колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування двічі (за підсумками 2018 року та 2019 року) відзначено грамотою Уманського НУС за високу опублікованість у фахових виданнях України, провідних закордонних і виданнях, котрі включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

 

Останні новини

Всі новини