Остання редакція: 11 березеня 2020

Свобода і гідність - понад усе

Студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки іпідприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали виставку "Україна у боротьбі за свободу і гідність", що проходить у Державному історико-архітектурному заповіднику "Стара Умань".

Під час відвідин молодь і наставники не лише прослухали цікаву екскурсію від співробітника заповідника Володимира Шварцмана, з якої дізналися про участь уманчан у боротьбі за волю та свободу нашої держави, а й, завдяки світлинам й експонатам, поринули у буремні події 2013 року, коли головний майдан України палав у вогні праведного гніву народу.

На світлинах очевидців тих подій оживали моменти затятої борні: залпи гвинтівок, їдучий вогонь палаючих шин, справедлива лють народу, який став на шлях боротьби та відстоювання власних цілей і інтересів.

Вражали неймовірною енергетикою розписані каски, вишиті сорочки. Поглинали відвідувачів вихором емоцій картини матері бійця, який загинув у зоні АТО/ООС.

Вкотре і студенти, і викладачі переконалися: український народ - на вірному шляху. А тому свобода рідної землі та гідність нації - понад усе!