Меню
Остання редакція: 11 березеня 2020

Свобода і гідність - понад усе

Студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки іпідприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали виставку "Україна у боротьбі за свободу і гідність", що проходить у Державному історико-архітектурному заповіднику "Стара Умань".

Під час відвідин молодь і наставники не лише прослухали цікаву екскурсію від співробітника заповідника Володимира Шварцмана, з якої дізналися про участь уманчан у боротьбі за волю та свободу нашої держави, а й, завдяки світлинам й експонатам, поринули у буремні події 2013 року, коли головний майдан України палав у вогні праведного гніву народу.

На світлинах очевидців тих подій оживали моменти затятої борні: залпи гвинтівок, їдучий вогонь палаючих шин, справедлива лють народу, який став на шлях боротьби та відстоювання власних цілей і інтересів.

Вражали неймовірною енергетикою розписані каски, вишиті сорочки. Поглинали відвідувачів вихором емоцій картини матері бійця, який загинув у зоні АТО/ООС.

Вкотре і студенти, і викладачі переконалися: український народ - на вірному шляху. А тому свобода рідної землі та гідність нації - понад усе!

Останні новини

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистамиЧитати повністю

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистами

22 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зі стейкхолдером, керівницею відділу моніторингу якості освіти УНУС Ніною ПІТЕЛЬ.

Читати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництваЧитати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництва

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» доєднались до онлайн роботи студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Читати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіхуЧитати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіху

21 листопада відбулася онлайн-зустрічі Світлани БЕРДНІКОВОЇ, керівниці народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва, зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансистаЧитати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансиста

18 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в онлайн-зустрічі «Активність студентів – запорука процвітанню університету» зі стейкхолдером, помічником ректора УНУС Валентиною ЧЕРНИЧЕНКО.

Читати повністю

Всі новини