Меню
Остання редакція: 17 листопада 2020

Вітаємо з Днем студента!

Сьогодні 17 листопада - а тому у колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування святковий настрій! Адже ми маємо чудову нагоду привітати з професійним святом наших талановитих, неймовірно харизматичних, веселих, толерантних, відкритих (на нашу думку - найкращих) студентів!

Шановні студенти! Ми трохи вам по доброму заздримо, бо вже знаємо, що найкращі роки - це ті, коли ти вже дорослий, але водночас і дитина; коли батьки вже вбачають у тобі великого вченого, фахівця своєї справи (бо ж постійно дивуєш їх вдома новими знаннями), а куратори та викладачі пробачають маленькі дитячі пустощі, вірять у різні байки та допомагають порадами й настановами. 

Не буває колишніх студентів, адже якщо хтось один раз відчув цей нестримний політ свободи у світ непізнаного, занурився з головою у вир знань - той завжди залишається на цій хвилі. Тож зичимо вам неповторного й емоційного студентського життя та безмежної віри в себе (бо ми не просто віримо, а впевнені в кожному з вас). Будьте допитливими, цікавтеся всім новим, відкривайте нові горизонти, пізнавайте цей світ і вдосконалюйте його! Живіть яскраво, в ритмі Уманського НУС!

Останні новини

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»

28 листопада кафедрою фінансів, банківської справи та страхування УНУС проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Читати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справиЧитати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справи

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась зустріч із начальником Уманського відділення №148/23 АБ «УКРГАЗБАНК» Русланом БОБОШКО та провідним економістом відділення Лілією СЕНЧЕНКО.

Читати повністю

Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»Читати повністю

Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»

17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! З цієї нагоди відбулася зустріч активної молоді з мером міста Умань Іриною ПЛЕТНЬОВОЮ, метою якої було заохотити студентів до нових звершень і відкриттів, сприяти розвитку наукового потенціалу сучасного покоління, відкрити нові інноваційні ідеї покращення усіх сфер культурного й освітнього життя.

Читати повністю

Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»Читати повністю

Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»

15 листопада здобувачі всіх рівнів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у роботі XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».

Читати повністю

Всі новини