Остання редакція: 17 листопада 2020

Вітаємо з Днем студента!

Сьогодні 17 листопада - а тому у колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування святковий настрій! Адже ми маємо чудову нагоду привітати з професійним святом наших талановитих, неймовірно харизматичних, веселих, толерантних, відкритих (на нашу думку - найкращих) студентів!

Шановні студенти! Ми трохи вам по доброму заздримо, бо вже знаємо, що найкращі роки - це ті, коли ти вже дорослий, але водночас і дитина; коли батьки вже вбачають у тобі великого вченого, фахівця своєї справи (бо ж постійно дивуєш їх вдома новими знаннями), а куратори та викладачі пробачають маленькі дитячі пустощі, вірять у різні байки та допомагають порадами й настановами.

Не буває колишніх студентів, адже якщо хтось один раз відчув цей нестримний політ свободи у світ непізнаного, занурився з головою у вир знань - той завжди залишається на цій хвилі. Тож зичимо вам неповторного й емоційного студентського життя та безмежної віри в себе (бо ми не просто віримо, а впевнені в кожному з вас). Будьте допитливими, цікавтеся всім новим, відкривайте нові горизонти, пізнавайте цей світ і вдосконалюйте його! Живіть яскраво, в ритмі Уманського НУС!