Меню
Остання редакція: 17 листопада 2020

Вітаємо з Днем студента!

Сьогодні 17 листопада - а тому у колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування святковий настрій! Адже ми маємо чудову нагоду привітати з професійним святом наших талановитих, неймовірно харизматичних, веселих, толерантних, відкритих (на нашу думку - найкращих) студентів!

Шановні студенти! Ми трохи вам по доброму заздримо, бо вже знаємо, що найкращі роки - це ті, коли ти вже дорослий, але водночас і дитина; коли батьки вже вбачають у тобі великого вченого, фахівця своєї справи (бо ж постійно дивуєш їх вдома новими знаннями), а куратори та викладачі пробачають маленькі дитячі пустощі, вірять у різні байки та допомагають порадами й настановами. 

Не буває колишніх студентів, адже якщо хтось один раз відчув цей нестримний політ свободи у світ непізнаного, занурився з головою у вир знань - той завжди залишається на цій хвилі. Тож зичимо вам неповторного й емоційного студентського життя та безмежної віри в себе (бо ми не просто віримо, а впевнені в кожному з вас). Будьте допитливими, цікавтеся всім новим, відкривайте нові горизонти, пізнавайте цей світ і вдосконалюйте його! Живіть яскраво, в ритмі Уманського НУС!

Останні новини

Цифрова трансформація - необхідність сьогоденняЧитати повністю

Цифрова трансформація - необхідність сьогодення

"Цифрова трансофрмація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євройнтеграції" - саме таку назву носив круглий стіл, що проходив в онлайн форматі й учасниками якого стали науково-педагогічні працівники кафндри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовженняЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» поновлено й укладено на новий термін тристоронню угоду

Читати повністю

Навчаємось з думкою про перспективуЧитати повністю

Навчаємось з думкою про перспективу

27 грудня кандидатки економічних наук, доцентки Леся БАРАБАШ, Світлана ВЛАСЮК і Наталія БОНДАРЕНКО долучилися до віртуальної екскурсії музеєм грошей Національного банку України з теми «Історія грошового обігу України».

Читати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змінЧитати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змін

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».

Читати повністю

Всі новини